Експертами органів Держгеокадастру Одеської області, з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, прийнято до опрацювання з інших областей 2514 проектів землеустрою.

         Слід зазначити, що на сьогодні опрацьовано 2319 проектів, з яких 55 % розглянуто позитивно (1285) та 45% відмовлено (1034). На розгляді знаходяться ще 195 проектів.

      У Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 14 осіб.

       Територіальними органами Держгеокадастру Одеської області направлено на погодження до інших областей 3690 проектів землеустрою, з них опрацьовано 3410 проектів, з яких 2109 позитивно, 1301 відмовлено та 280 знаходяться на розгляді.

Довідково:

           Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

           Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.