Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у м. Рені, який проходив у приміщенні Відділу у Ренійському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводив заступник начальника Головного управління Вербовщук Сергій Григорійович спільно з в. о. керівника Відділу Поповим Миколою Дмитровичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, порядок користування земельними ділянками, які перебувають у спільній сумісній власності, порядок приватизації земельної ділянки на підставі декретних рішень, а також питання щодо реалізації права на отримання земельної частки (паю).

 

За результатами прийому були надані доручення, роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I, III та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 07.05.2019 року у м. Білгород-Дністровський Одеської області.