Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Ширяєве, який проходив у приміщенні Відділу у Ширяївському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводила начальник Головного управління Савченко Марина Юріївна спільно з керівником Відділу у Ширяївському районі Ненько Оленою Михайлівною.

Прийом відвідав т.в.о. голови Ширяєвської районної державної адміністрації Черноголов Іван Анатолійович, якого цікавили питання стосовно виділення земельних ділянок мешканцям села Орджонікідзе для ведення особистого селянського господарства, порядок передачі земель органам місцевого самоврядування, а також виділення земельних ділянок учасникам АТО. Мешканців району також цікавили питання отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

За результатами прийому були надані відповідні роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 27.11.2018 року у м. Березівка Одеської області.