Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Захарівка, який проходив у приміщенні Відділу у Захарівському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводила начальник Головного управління Савченко Марина Юріївна спільно з керівником Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районі Шлюшкіним Сергієм Леонідовичем, а також з начальником Відділу у Захарівському районі Заболотним Миколою Федоровичем.

Мешканців району здебільшого цікавили питання отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, порядок оформлення невитребуваних паїв, питання стосовно нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, а також порядок відмови від земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні.

За результатами прийому були надані роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 26.02.2019 року у смт Сарата Одеської області.