Відбувся виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у смт Овідіополь, який проходив у приміщенні Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Прийом проводила начальник Головного управління Савченко Марина Юріївна спільно з керівником Міськрайонного управління Орішичем Романом Юрійовичем.

 

Мешканців району здебільшого цікавили питання стосовно оформлення земельних ділянок на території Йосипівської сільської ради та м. Чорноморськ, а також питання розпорядження земельними ділянками, які знаходяться у постійному користувані.

За результатами прийому були надані відповідні роз’яснення та рекомендації згідно чинного земельного законодавства України.

Виїзні прийоми проходять кожен I та IV вівторок місяця, згідно графіку, та дають можливість відвідати кожен куточок Одеської області й надати кваліфіковану допомогу у сфері землеустрою.

Наступний виїзний прийом громадян керівництвом Головного управління заплановано на 15.01.2018 року у м. Чорноморськ Одеської області.